5. 9. 2016
Tekme U-15
11. 9. 2016

Pozdravljeni!

V soboto opoldne smo začeli s tekmo v Svetem Duhu. Kljub začetni zmedenosti ter slabši pripravljenosti smo šli v tekmo odločni, da tekmo tudi zmagamo. Prve težave do se pokazale že v začetku tekme, saj je bil za fante to nek novi sistem igranja ter seveda prva tekma na večjem igrišču. Zato se j pozni začetek priprav še kako poznal. Kljub temu pa smo se začetnega pritiska domačinov hitro otresli in sredi prvega polčasa tudi povedli z golom Davida Šimnovca. Po tem golu smo bili še bolj odločni in z novo motivacijo nadaljevali tekmo ter škoda parih priložnosti Klemena B. Husiča, ter Jaka Globočnika. V zaključku prvega polčasa pa šok saj smo dobili gol po lastni napaki v sredini, ter malo nerodnemu posredovanju našega vratarja, V drugem polčasu pa pritisk naših fantov ter veliko priložnosti za dosego gola, vendarle neuspešno. Tako da je sledila kazen v obliki vodstva domačinov. Kmalu za tem pa naš napad in po parih odbitkih volej Aljaža Briclja ter 2:2!  Škoda ker smo čisto v zadnji minuti po naši veliki napaki dobili še 3 gol in tekmo izgubili.

Šk. Loka : Velesovo 3:2  strelca: David Šimnovec, Aljaž Bricelj