Člani na pripravah

Vabilo
27. 2. 2017
člani_priprave

Člani Velesovega so v hrvaškem Vrsarju opravili štiri dnevne priprave na spomladanski del 3. SNL. Priprave so minile v delovnem, a tudi sproščenem vzdušju in duhu “team buildinga” :).. Žal so bila igrišča za trening pripravljena slabše od pričakovanj, vendar so fantje vseeno na blatnem terenu, oddelali treninge po najboljših močeh. V soboto so odigrali prijateljsko tekmo proti prekmurski ekipi NK Turnišče, tokrat na izvrstno pripravljeni travnati površini v Poreču. Tekmo so izgubili z enim zadetkom v svoji mreži, ki je padel po lepi globinski podaji med branilci Velesovega. Spodbudna je bila igra v dobršnem delu prvega polčasa, ko so Velesovci dominirali na igrišču in si pripravili kopico priložnosti, kasneje so svoje odigrale težke noge in rotacije igralcev, ekipa je s tem izgubila “momentum” iz začetka tekme. Zdaj sledijo novi testi pripravljenosti, prvi bo že v to soboto proti ekipi NK Ajdovščina.