Člani nadaljujejo sezono

Prva zmaga U-13
2. 4. 2017
IMG_0453

Minulo soboto 18.3.2017 so se naši člani odpravili v goste, k vodilni ND Ilirija 1911. Prvo srečanje spomladanskega dela sezone 2016/17, se je pričelo ob 16.00 uri v Šiški, kjer so domačini bili izraziti favoriti in so se nadejali lahkim trem točkam. Pričetek tekme je bil po pričakovanjih silovit, vendar so se naši fantje upirali več kot dobro, saj so si domačini priigrali bolj malo konkretnih priložnosti. V 35. minuti srečanja je obramba za trenutek popustila, saj je po individualni napaki domači napadalec izkoristil darilo in zadel za 1:0. Do konca polčasa ni bilo omembe vrednih priložnosti, saj so se naši fantje na igrišču obnašali zelo disciplinirano. Drugi polčas ni ponudil golov, tako da je zmagovalca odločil edini zadetek na tekmi. Zaključimo lahko, da smo lahko kljub porazu zadovoljni s prikazano igro naših fantov, saj je angažiranost vseh posameznikov bila na zelo visokem nivoju in oddane točke zagotovo niso bile lahke.

Naslednje srečanje se bo odvilo v to soboto 25.3.2017 ob 16.00 uri v NC Velesovo, kjer bomo gostili neugodni NK Rudar Trbovlje, ki zagotovo ne prihaja z belo zastavo. Zato vas vabimo, da se nam kot 12 igralec pridružite na izredno pomembnem srečanju ter nam z vašo podporo vlijete dodatnih moči za čim boljšo igro.