Dve tekmi selekcije U-15

slika-Člani.jpg
Člani z veliko smolo poraženi
9. 4. 2017
ekipa u13 19.2.17
Že 2. spomladanska zmaga u-13
12. 4. 2017

Pozdravljeni!

V nedeljo smo odigrali ze 2. tekmo spomladanskega dela, in sicer 1. tekmo smo odigrali doma proti nk Bled in z zelo lepo igro ter borbenostjo dosegli zelo lep gol Aljaža Koglarja. Po vodstvu pa smo mali zaspali v obrambi in prejeli izenačujoči gol.

vendar smo pokazali veliko dobre igre in tudi prizadevanja.

V nedeljo smo odšli na gostovanje v Preddvor, kjer smo v prvem polčasu po lastnih dveh napakah dobili 2 gola. ampak polčas je veliko obetal saj smo si pripravili nemalo zelo lepih priložnosti, vendar v drugem polčasu z premalo borbe in z premalo srčne igre tudi dobili 4 gole kar je vodilo v poraz z 6:0, vendar pa izhajamo iz prvega polčasa ki je res obetal veliko tako da bomo naslednjo tekmo doma proti Bohinju, probali presenetiti in osvojiti 3 točke katere nas bodo pripeljale, proti sredini lestvice.

Lp Klemen Ropret