Zaključek jesenskega dela U-11
3. 11. 2016
img_20160925_112559

Pozdravljeni!

V nedeljo, smo igrali tekmo proti Nk Britof, pričakovali smo tekmo v kateri se lahko veselimo zmage. In smo tako tudi zaigrali odločno ter ofenzivno. In tako v 19 minuti po lepem prodoru kapetana Nejca Betona, tudi povedli z 1:0. Potem pa so sledile minute naše nezbranosti in napak, v katerih smo dobili tudi gol in bilo je 1:1. Po golu so se fantje zbrali in spet zaigrali bolj odločno, ter s parimi potezami pokazali da znajo igrati, na trenutke so odigrali res fantastično, potem pa dva prekrška na razdalji okrog 20m od vrat, ter v drugem poizkusu, Mitje Šinka, pravi eurogol iz prostega strela, žoga je pristala v desnem zgornjem kotu golmana Britofa. Po tem zadetku so fantje zadihali in niso dopustili prav preveč nevarnih situacij za naš gol. V drugem polčasu pa po menjavah tudi zelo lepa akcija Nika Ančimerja, Jureta Zajca, ter zelo lep zadetek Klemena Bohinca Husiča. In bilo je 3:1. Potem pa smo dobili še 11m, ki jo je samozavestno izvedel Jaka Globočnik, vendar je po zelo dobrem udarcu, ter še boljšem posredovanju gostujočega vratarja, žal ostali brez zadetka.

Lahko pa pohvalim vse fante za zelo borbeno igro ter pravi pristop. Glede na to da smo najmlajša ekipa v ligi pa imamo zato največje srce!