Ponovno slavje članov

U13 že odigrali 6. krogov
17. 5. 2016
slika-Člani.jpg
Člani so v prejšnjem tednu odigrali dva zelo pomembna srečanja v boju za naslov prvaka 1.GNL.

V četrtek 12.5., so v gosteh igrali derbi proti “velikemu” rivalu NK JuRentA Bitnje, katerega so po številnih zgrešenih priložnosti in nekaj superiornimi obrambami vratarja Aleša Baloha uspeli obrniti v svojo prid, saj sta v 82. in 83. minuti srečanje uspela odločiti Matej Narat in Anže Šimenc.
Po le dveh dneh, nas je čakala naslednja gostujoča tekma pri vedno neugodnih Naklčanih. Že pred pričetkom tekme je bilo jasno, da so domačini v prednosti, saj je bilo jasno da je bil regeneracijski čas za naše igralce prekratek. Ne glede na to, ugotavljam da je bila naša igra na zavidljivem nivoju, kar potrjuje tudi končni rezultat 0:4, v našo korist. Strelci Matevž Kuhar-2x, Borut Burgar in Blaž Bošnak pa so bili najbolj zbrani v najpomembnejših situacijah, ki jih je z odločnostjo in trdim delom pripravila celotna ekipa.
LP, Aco
Člani -prispevek