img_20160925_112559
Nova zmaga U-15
img_20161022_131221

Pozdravljeni!

V soboto smo dopoldne odigrali težko tekmo v Tenetišah, proti Nk Triglav. In tekma zaradi težkih vremenski pogojev ter zelo razmočenega igrišča ni prišla do izraza. Tako da lahko povem, da smo mogoče odigrali celo najslabšo tekmo te sezone! Motil me je pristop ter zelo spoštljiv odnos do nasprotnika in res igrali smo brez volje brez motivacije za zadetek in za igro. Vsako žogo ki smo jo dobili smo jo zelo hitro tudi izgubili. Sicer smo imeli največ priložnosti za zadetek ampak nobene prave realizacije, tako da smo v prvem polčasu dobili 2 gola, v drugem pa je ostalo pri 0:0. Lahko rečem da je bila  v drugem polčasu ekipa veliko boljši nasprotnik in bila tudi veliko bolj kompaktna.

Sedaj pa nas v soboto ob 10h čaka še zadnja tekma jesenskega dela proti Nk Bitnje. Kjer pa pričakujem da ekipa pokaže svoj pravi obraz in se dokaže da smo v jesenskem delu dobro trenirali.