Zopet zmaga za U-11
19. 10. 2016
img_20160925_112559

Pozdravljeni!

V Nedeljo smo igrali domačo tekmo proti Nk Železniki, pričakovali smo težko tekmo in jo seveda tudi dobili. Cel teden sem govoril igralcem da bodo za konec tedna nagrajeni. In tudi to se je zgodilo. Igralci so od prve minute napadli na vrata Železnikov in pokazali kdo bo gospodar na igrišču, v prvih 15 minutah smo goste stisnili čisto na njihovo polovico, in si ustvarili res veliko priložnosti, v 5 minuti tudi zadeli po prostem strelu Mitje Šinka, ki je izvrstno zadel Jako Globočnika, ki je z glavo dosegel gol za 1:0.  v nadaljevanju, smo igrali dobro, zanesljivo in zgrešili še 3-4 priložnosti 1 proti 1 z vratarjem, lahko pohvalim celotno ekipo za res dober 1 polčas. V drugem polčasu smo malce padli, tudi na račun zelo mlade ekipe, in malo slabšega kondicijskega stanja ekipe, vendar smo vzdržali in tudi ustvarili kar nekaj priložnosti, seveda pa moram pohvaliti Eneja Globočnika, ki je z kar nekaj fenomenalnimi obrambami, rešil  ekipo pred porazom, in takrat ko nam je bilo najtežje tudi ohranil našo mrežo brez gola. Naredili smo kar nekaj menjav tako da so vsi fantje, ki so prišli na tekmo tudi zaigrali. V 58. minuti pa je Klemen Bohinc Husič preigral obrambnega igralca ter vratarja gostujoče ekipe in žogo poslal v prazno mrežo in bilo je 2:0. Kar smo do konca tekme zadržali in seveda se veselili tudi prve naše zmage, ki pa upam ni bila zadnja, in mislim da bodo fantje u-15 v nadeljevanju še ponosno zmagovali!