Selekcija U-11 v prejšnjem tednu odigrala 2 tekmi

u9 domaci turnir
Selekcija U-9 odigrala domači turnir
25. 5. 2016
u11 velesovo-žiri

V torek so se naši fanti borili v Šk. Loki in sicer samo z eno ekipo ker je kar nekaj fantov bilo odsotnih. Osvojili smo eno zmago in en poraz. Fantje so v prvi tekmi pokazali pravi obraz in tudi gladko nadigrali nasprotnika ter zmagali z 5:1. (2x J. Globočnik, 1x Zajc, 1x Ančimer, 1x Bohinc Husič)

Potem pa smo v petek odigrali doma že prvo tekmo drugega dela proti NK Žiri in odigrali zelo dobro tekmo ter osvojili 10 točk. Fantje so imeli zopet pomoč mlajših fantov iz selekcije u-9. Odigrali smo tekme z zelo lepimi akcijami, ter z izredno poslušnostjo, ter borbenostjo. Pohvalil bi res vse fante, ker so pokazali pravo SRČNOST za NK VELESOVO.
A Velesovo : A Žiri  3:2   Strelci za naše: 3x Bohinc Husič
B Velesovo : B Žiri  3:3   Strelci za naše: 2x Zajc 1x J. Globočnik
Po polčasu smo se pogovorili o zadevah, ki so se zgodile med tekmami, zaradi katerih smo dobili prepoceni gole. Kar pa se je v drugem polčasu poznalo.
A Velesovo : B Žiri  4:1  Strelci za naše: 2x Globočnik 1x  A. Šimnovec  1x M. Šimnovec
B Velesovo : A Žiri 6:4 Strelci za naše: 2x Globočnik 3x Beton 1x And. Maček