Šolske nogometne urice

Nogometne urice med počitnicami
4. 7. 2016
nk vels PREDOGLED
NK VELESOVO PREDSTAVLJA SVOJO NOVO OPREMO MLAJŠIH SELEKCIJ.
13. 7. 2016

V nogometnem klubu Velesovo smo v šolskem letu 2015/1016 izvajali nogometne urice od prvega do tretjega razreda. Delovali smo v matični osnovni šoli Cerklje in podružnici šoli Zalog. Zahvaliti se moramo vodstvu osnovne šole Cerklje za prostore športne dvorane, kjer so otroci lahko pridno trenirali.  Nogometaši in nogometašice, ki obiskujejo OŠ Cerklje so lahko trenirali dva krat tedensko v OŠ Zalog enkrat tedensko, kdor pa je imel željo po dodatnih treningih se je lahko priključil ekipi NK Velesovo, ki jih vodi prijazen in izkušen trener Matevž.

Nogometaši so pridno sodelovali na treningih in se skupaj s trenerjem Mitja Rozmanom naučili prvih nogometnih korakov. Vse skupaj je nogometne urice obiskovalo 36 otrok od tega 11 v Zalogu. V sodelovanju z nogometnim klubom Šenčur smo organizirali tudi mini turnirje, kjer so lahko otroci pokazali svoje nogometno znanje. Nogometne urice so brezplačne in  namenjene vsem otrokom, ki se radi podijo za okroglem usnjem, tako  da smo tekom šolskega leta pridobili kar nekaj novih zainteresiranih nogometašev. Ob koncu šolskega leta smo vsem  otrokom podelili zlate medalje, veselje na njihovem obrazu pa je bilo nepopisno. Vsi nogometaši so bili povabljeni v nogometni klub, kjer bodo v sredini avgusta pričeli s treningi.

Več informacij o nogometnih uricah med počitnicam dobite tukaj.