Suverena zmaga U-13 v Šenčurju

20. 10. 2016
ekipa u13 2016-2

Pozdravljeni!

V Soboto so fantje selekcije u-13,odigrali tekmo v Šenčurju, igrali so brez 4 igralcev, ki so zelo pomembni člani ekipe, in kljub dežju ter dejstvu da trenerja ekipe ni bilo, so fantje odigrali zrelo in pokazali kdo je glavni na igrišču. In hitro dosegli 2 zadetka katera sta dosegla Nejc Preša in Matej Jenko. Tako z igro kot z rezultatom smo lahko zadovoljni. In lahko rečemo če smo pravi lahko naredimo vse. Škoda ker tekma ni realno stanje saj so res manjkali 4 pomembni igralci, ampak za pravo sliko bo še čas, lahko rečem da so fantje po danih golih strnili svoje vrste žogo zadržali v svojih nogah in prevladovali skozi celo tekmo poizkušali tudi z atraktivnimi potezami, zadeli stativo ter pokazali da imajo domišljijo v igri. Domači ekipi pa prepustili zgolj 2,3 strele na vrata. Lahko rečem, da mi je samo žal da imamo 3 svoje igralce v ekipi Šenčurja, ki pa mislim da bi veliko bolj napredovali v domačem klubu in bi se tudi 1000% bolj razvili v boljše igralce!
Lp Klemen Ropret
Trener Nk Velesovo