1. Tekma U-13 v Šk. Loki
7. 9. 2016
Težko gostovanje članov
13. 9. 2016

V četrtek smo na bledu odigrali tekmo proti Bledu. Po začetnem vodstvu 0:1 in zadetku Mitje Šinka smo po lastni neumnosti prejeli izenačujoči gol. V zakljucku prvega polčasa pa še gol za 2:1. Kljub dobri igri na začetku drugega polčasa se je zgodil kolaps, kjer fizično in tudi taktično še nismo bili dovolj zreli za ekipo Bleda.

Danes pa smo odigrali tekmo proti ekipi Preddvor.
Kljub temu da smo tekmo zaradi odpovedi igralcev in ne pravočasni registraciji igralcev začeli z 10 igralci, in s tem da imamo u-15 ekipo spet do dolgih 2 letih. Smo pa za razliko od prejšne tekme začeli zelo slabo in dobili v prvih destih minutah 2 gola… potem pa v zakljucku polčasa še 3. do konca tekme pa še ostale 3. Tako da se je tekma končala z 0:6.  Lahko pa pohvalim fante za borbo pristop in seveda veliko boljšo igro kot na Bledu. Tako da fantje GLAVO GOR.