Turnir v Cerkljah za selekcijo U-8

Turnir v Komendi
16. 1. 2017
člani pripravljalno obdobje
Pripravljalno obdobje že v polnem pogonu
3. 2. 2017
turnir_cerklje_u8_januar

V soboto in nedeljo (14. 1. in 15. 1.) je v Cerkljah potekal tradicionalni turnir za mlajše selekcije, ki ga je organiziral Nogometni klub Velesovo. Turnir za selekcijo u-8 je potekal v nedeljo dopoldan in se ga je udeležilo 16 ekip. Domača ekipa je nastopala s tremi ekipami, ki so jih sestavljali otroci iz selekcij u-8 in u-7, pridružilo pa se nam je tudi nekaj fantov, ki obiskujejo nogometne urice. Na koncu so vsi nastopajoči dobili medalje, prve tri ekipe pa so prejele tudi pokale. Turnir je osvojila ekipa Nk Škofja Loka 1, ki je v finalu premagala Nk Medvode, v tekmi za tretje mesto pa so slavile Nk Jesenice 1, ki so premagale Nk Virtus. Na turnirju je potekal tudi srečelov, katerega glavna nagrada je bila tablični računalnik.

Zahvaljujemo se ekipam, ki so se udeležile turnirja ter vsem, ki so pomagali, da je turnir uspel.

Vid Žargaj