Odličen teden za selekcijo U-11
13. 10. 2016
img_20161001_095137

Pozdravljeni!

V soboto smo zopet odigrali super močno tekmo v Žireh. V Žireh so nas pričakali odlični pogoji za igro kljub rahlemu dežju in hitri žogi smo prikazali, kar lepo igro na trenutke celo navdušujočo, na trenutke pa zelo slabo in izgubljeno.

V tekmo smo krenili odločno in kljub nekaterimi hitrimi protinapadi in tudi z veliko posestvijo žoge, imeli kar nekaj priložnosti, potem pa že 3. EUROGOL kapetana Jake Globočnika na 3 tekmi zapored. Z izvrstnim strelom proti vratom gostiteljev, je žoga končala v zgornjem desnem kotu gola. Vodili smo do konca prvega polčasa, si ustvarili priložnosti za 10 golov, ampak žoga ni hotela v mrežo. Tako da za prvi polčas res lahko pohvalim celotno ekipo. V drugem pa zaradi naše zmede in zopet neodločnosti, gol v najbolj ne pravem času in 1:1. gol smo zopet dobili v gužvi pred golom kjer ne znamo stopiti skupaj in žogo izbiti in tako je prišel nasprotnik do strela in tudi gola.  Potem pa prosti strel Marcela Ropreta, ki je žogo izvrstno podal pred gol, kjer je Nik Ančimer z odločnim udarcem z glavo tudi dosegel zadetek. Po tem zadetku smo imeli še kar nekaj priložnosti, kar pa enako velja za fante iz Žiri, na srečo in tudi z borbo smo mrežo ohranili nedotaknjeno. Velja pa tudi pohvaliti Matijo Demšarja za odlična posredovanja!

Žiri : Velesovo 1:2

strelci: Jaka Globočnik 8′, Nik Ančimer 38′