16. 9. 2016
Velika premoč Triglava
24. 9. 2016

Pozdravljeni!

V soboto smo odigrali še tretjo tekmo v 5 dneh. Kar se je poznalo na utrujenosti igralcev in kljub nekaj mankajočih igralcev smo tekmo začeli dobro. Imeli kar nekaj priložnosti. Potem pa napad gostov iz Železnikov ter strel iz obupa, ki ga je Andraž Maček z svojim posredovanjem ter z veliko paniko brcnil v Maja Jelar-ja ter avtogol naše ekipe. Potem smo se kar nekaj časa enakovredno kosali in imeli svoje priložnosti.

Ampak do polčasa smo zadeli stativo ter imeli kar nekaj priložnosti 1 na 1 ampak, ostalo je pri izidu 0:1.

V drugem polčasu sem probal spodbuditi igralce in jih pripraviti, na drugi polčas.
Zopet smo imeli kar nekaj priložnosti, bili v določenih momentih celo boljši nasprotnik. Ko smo se končno postavili zaigrali pa smo dobili še 2. gol spet po naših napakah in brezglavi igri ter neodločnosti cele ekipe. In podobno je sledilo pri 3. golu gostov. Prisotna je bila utrujenost in seveda v tem tednu nismo imeli opravljenega niti enega treninga. kar se je odražalo na igrišču.
Upam da bo ekipa v naslednjih tekmah popolna in bomo lahko pokazali svoj pravi obraz.