Treningi vratarjev v Velesovem
18. 4. 2017
D9A7FE35-29B9-48A9-A0F0-ECAD78D28730

Pozdravljeni!

V ponedeljek, smo odigrali tekmo z Bohinjem, in pričakovali težko tekmo, ki smo jo tudi dobili, v prvem polčasu smo bili boljša ekipa napadali in si ustvarjali priložnosti, vendar smo izkoristili zgolj eno, imeli smo 10 priložnosti za gol, ter si ustvarili ne malo priložnosti, kmalu se je poškodoval tudi Jaka globočnik, tako da smo po 17 min tudi že menjali, tik pred koncem prvega polčasa pa so gostje izenačili in v začetku drugega, ker smo bili premalo odločni tudi dobili gol za 1:2. Vendar pa sreča spremlja pogumne in 2 minuti pred koncem tudi izenačili na 2:2.

Za zaključek lahko povem da smo bili skozi celotno tekmo boljši nasprotink in škoda da ne izkoristimo priložnosti za priključitev na sredino lestvice, vendar pa se vidi razlika med jesenskim in spomladanskim delom prvenstva!  Fantje super trenirajo in tudi vidno napredujejo!

Mislim da se igralci v sistemu 3:2:3:1 zelo najdejo in razvijajo kar lepo igro!

Seveda če bomo trenirali zavzeto in z  veliko zavzetostjo mislim, da lahko presenetimo še marsikaterega nasprotnika!