Nk Velesovo slavilo v Šenčurju
14. 9. 2016
Velesovo poraženo na domačem igrišču
20. 9. 2016

V četrtek 15.9. se je odigrala tekma 2. kroga u-13 lige. Pri nas je gostovala ekipa Nk Kranja. Pričakovali smo težak obračun ker smo se ponavadi težko kosali z ekipo Nk Kranja.

Kot lahko rečem so igralci sprejeli način igranja ter obliko postavitve na tekmah, ki se kar nekoliko razlikuje od prejšnjih let. Tako da smo v tekmo pristopili na agresiven ter odločen način. Spet lahko pohvalim celo ekipo za pristop in odlično igro. Igralci so iz tekmo v tekmo bolj samozavestni in odločni ter bolj povezani med seboj in so pravi PRIJATELJI. O tekmi lahko povem samo to da vse igralce lahko ocenim z oceno 10! Na tej tekmi sem v parih situacijah ostal brez besed zato tudi nebi rad govoril preveč o tekmi. Enostavno to je bila naša najboljša tekma do sedaj v kar priča tudi rezultat 12:0.
V prvem polčasu smo po dobri igri na uvodu v katerem smo dosegli tudi hitra dva gola
1:0 Šimnovec David
2:0 Bohinc Husič Klemen
po parih napakah na sredini ter malček zmede smo se ponovno postavili in s pravim eurogolom Šimnovec Davida povedli s 3:0. Začeli smo igrati lepo in široko žoga je tekla od noge do noge, kar je tudi privedlo do rezultata 4:0 strelec Globočnik Jaka. Nato je zadel za 5:0 Bohinc Husič Klemen. V prvem polčasu smo imeli še lepo število priložnosti pa jih nismo realizirali zaradi mogoče preveč sebične igre. Kar smo v drugem popravili in spet pristopili k tekmi kot da je 0:0.
V izjemno lepi akciji je strel Ropret Marcela končal v mreži in bilo je 6:0. za 7:0 in 8:0 je poskrbel vse bolj dominantni in hitri Klemen Bohinc Husič. Iz kota je padel po lepem predložku Davida Šimnovca gol Ropret Marcela za 9:0. V samostojni akciji je Ančimer Nik dodal gol za 10:0. Z Izjemno lepim strelom iz daleč je poskrbel Iballi Florjan za 11:0. In Zaključil je Nik Ančimer(Slaviša Miljevič) z 12:0 za Nk Velesovo.
Lahko pohvalim fante za nesebično ter prijateljsko igro ter za izjemen odnos do nasprotnih igralcev.
Nk Kranj : Velesovo  0:12