dsc_0909
Drugi turnir ekip U9
29. 9. 2016
img_20160925_112559
V nedeljo smo odigrali tekmo z favoriziranim Triglavom. Tekmo smo zaceli v postavi:

vratar: Enej Globočnik
obramba: Aljaž Koglar, Mitja Šink, Preša Nejc, Nik Ančimer
sredina: Nejc Beton, Marcel Ropret, David Šimnovec, Črt Žnidaršič, Tevž Galjot
napad: Klemen Bohinc Husič
v menjavi so na svojo priložnost čakali:
Jure Zajc, Lovro Jereb, Nejc Vrhovnik, Maj Jelar, Andraž Maček, Jaka Globočnik,Jaka Beton, Cvijič Metod

V začetku tekme smo odigrali z malo preveč strahu pred tekmecem. Ampak na srečo smo do 20 minute zdržali z izidom 1:0 kar nas je navdajalo z optimizmom ampak spet smo popustili v zadnjih 15 minutah prvega polčasa. in dobili kar 8 golov v prvem polčasu.
v drugem polčasu pa smo stabilizirali igro in s pametnim igranjem ter boljšo postavitvijo na igrišču tudi lažje parirali igralcem Triglava, Tako da smo v drugem polčasu prejeli zgolj 3 gole. Moramo pa zreti že naprej in v naslednjem tednu poizkušati osvojiti kakšno točko in tudi poskušati premagati nasprotnika. Tako da fantje glave gor, borba na treningu ter dobra volja ter prijateljstvo nas bo pripeljalo na pravo pot, in tudi do rezultata.